Ми у соцмережах:

АФІША

У кіноцентрі Миколайчука відбудеться кінопоказ “Май далеко — май добре”

Опубліковано: 11-11-2021 о 13:33

29-го жовтня, о 19:00 у великій кінозалі відбудеться кінопоказ стрічки “Май далеко — май добре” української режисерки Ганни Ярошевич.

Про фільм: хронометраж -71 хвилина
Країна: Україна
Виробництво: TABOR production
Режисерка: Ганна Ярошевич

Опис: Молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. В горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати увесь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі та зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти.

До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.

Вартість квитка – 50 грн.

Продаж квитків буде здійснюватись в Центрі за годину до початку фільму.

Вхід за попередньою реєстрацією.

Захід відбудеться відповідно до актуальних карантинних норм. Кількість місць обмежна.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.