Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

У курячому м’ясі, яке експортувалося з Польщі, виявлено сальмонелу

Опубліковано: 29-09-2021 о 09:59

До Головного  управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надійшли  інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів RASFF стосовно виявлення Salmonella Enteritidis та Salmonella  групи С1 в охолодженому та замороженому  курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник: Super Drob S.A.) та надіслано до України (отримувач: ПП «ЛЯМП», проспект Червоної Калини,  м. Львів, 79070). Про це повідомляє пресслужба управління.

Держпродспоживслужба в Чернівецькій області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».


При виявленні вказаного харчового продукту буковинців просять звертатися в Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.:
(0372) 51-13-89, (0372) 51-13-92 або звертайтесь до територіальних управлінь

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.