Ми у соцмережах:

СПОРТ

У «Маленькому Парижі» відкрили Палац спорту

Опубліковано: 25-08-2021 о 13:00

ФОТО: "Чернівціспорт"

24 серпня до 30 – річниці Незалежності України було відкрито сучасний Палац спорту «Маленький Париж» (вул. Яблунівська, 10 а). Про це повідомляє спортивний портал “Чернівціспорт”

На урочистому відкритті власник ГРК «Маленький Париж» Йосип Віцнудель привітав присутніх зі святом та висловив сподівання, що Палац спорту у майбутньому прийматиме представницькі змагання.

Немає опису.
ФОТО: “Чернівціспорт”

До речі, у Палаці спорту «Маленький Париж» (вміщує приблизно 500 глядачів) можна проводити всеукраїнські та міжнародні змагання з багатьох видів спорту – футзалу, баскетболу, волейболу, гандболу…

Немає опису.
ФОТО: “Чернівціспорт”

Під відкриття Палацу спорту власнику ГРК «Маленький Париж» Йосипу Віцнуделю вручили орден «За розбудову України».

З нагоди відкриття Палацу спорту «Маленький Париж» було організовано футзальний турнір серед гравців 2010-2011 років народження.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.