Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

У Селятинській громаді відкрили сучасний ЦНАП

Опубліковано: 06-09-2021 о 16:38

Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Більше сотні адміністративних послуг в одному місці – у Селятинській громаді відкрили сучасний ЦНАП. Створили його завдяки співпраці громади із програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. 

«Завдяки програмі ми отримали нові меблі, комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення на суму близько 11 тисяч євро. Власним коштом ми зробили ремонти у приміщеннях. До того ж, увесь персонал, а це 6 робітників, пройшли відповідне навчання», – розповів голова Селятинської громади Валерій Полянчук.

Загалом же у ЦНАПі надаватимуть 107 послуг. Раніше, аби отримати їх, жителі Селятинської громади були змушені їхати до Путили.  

Наразі у ж Чернівецькій області функціонують 35 ЦНАПів, їхню роботу забезпечують 150 адміністраторів. 

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.