Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

Убивав тварин металевою палицею, а кохана все це жахіття знімала на телефон. Як страшні кадри потрапили в мережу й чому сусіди захищають шкуродера?

Опубліковано: 15-09-2021 о 13:34

Відео під музику, як чоловік забиває до смерті металевою палицею двох нутрій та сусідського кота, потрапило до Інтернету. А відтак – і зоозахисників. Побачене  – шокувало. Про це йдеться у програмі “Свідок. НТН”.

Василь Виноградов, зоозахисник: “Це відео, як знущаються з тварин. Ця кров, яка стікає, ті муки..це просто жахливо”.

Зоозахисник одразу звернувся до поліції. Правоохоронці навідались до живодера.

“Дане відео знімала його співмешканка, яка проживає з ним півтора місяця. Вона це відео і викладала. Предмет, яким він вчиняв вбивство – металеву палицю вилучили і також вилучили телефон співмешканки, на якому зафіксоване дане відео“, – розповів журналістам “Свідка” інспектор Дністровського відділення поліції Олександр Александров

Мама підозрюваного у катуванні тварин Віталія, плачучи побігла до його будинку, щойно дізналась про відео. Жінка каже: в усьому винна оковита і співмешканка сина Наталія, яка нібито й підмовила  зняти жорстоке відео. Її ж син – людина  інвалідністю по слуху і ніколи досі не виявляв жорстокості.

“Я прийшла туди розказати, що ви робите, я ж твоя мама, ти мій син, – розповіла на камеру матір підозрюваного Людмила. Він п’яний і вона п’яна. Приїхали з Чернівців, приїхали з УТО і застали їх обох п’яних. І вони вже падали на коліна, просився, але то діло пішло, вона виклала в інтернет. Ну але це ж їсться,  Ну але забити, то забити,  але фотографувати і давати в інтернет, то не треба було…

Сама співмешканка пояснити вчинок не може. Каже: нутрій вбили для їжі. А кіт поплатився життям, бо заліз на стіл.

Тепер за таке Віталію загрожує до 8 років тюрми. Та сусіди готові поручитись за чоловіка.

Єфросинія Новікова, сусідка: “Коли мені лампочку треба закрутити – він закрутить, газ перекласти. Канаву свою косить і мою. Він ніколи не відкаже...”

Рішення у справі про жорстоке поводження із тваринами прийматиме суд.

ДЖЕРЕЛО: “Свідок”, НТН

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.