Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

Учбово-тренувальні навчання правоохоронців: у Чернівцях бійці спецпідрозділу КОРД звільняли заручників у одному з готелів

Опубліковано: 06-11-2021 о 11:28

Нагадаємо: вчора, 5 листопада, КОРДівці з Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Хмельницького і Чернівців, патрульні поліцейські та військовослужбовці Нацгвардії відпрацьовували проведення спеціальних поліцейських операцій. Правоохоронці повинні були звільнити групу заручників і затримати озброєних злочинців. Про це повідомляє “Перший Буковинський” з посиланням на відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Навчання силовиків відбулися в умовах, максимально наближених до реальних. Відповідно до ситуаційного завдання, троє осіб скоїли злочин і чинили під час утечі збройний опір поліції. Проникнувши в приміщення готелю на околиці Чернівців, зловмисники захопили адміністратора і гостей закладу в заручники, серед яких був і хворий неповнолітній.

Під час виконання ситуаційного завдання співробітники різних підрозділів удосконалювали алгоритм спільних дій під час проведення спеціальних поліцейських операцій в екстремальних умовах. При цьому, звертали увагу на швидкість реагування, оперативність затримання умовних злочинців та належну безпеку заручників і громадян, які могли опинитися неподалік.

В процесі учбово-тренувальних навчань правоохоронці аналізували свої дії, визначали шляхи покращення виконання службових завдань і перевіряли їх ефективність при повторних відпрацюваннях.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.