Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

Увага! Поліція попереджає про планові навчання на Буковині

Опубліковано: 06-09-2021 о 21:29

Протягом 7-9 вересня на території Чернівецької області відбудуться навчання, під час яких правоохоронці будуть відпрацьовувати проведення спеціальних поліцейських операцій.

Навчальні спецоперації проводитимуться в умовах, максимально наближених до реальних, із відпрацюванням алгоритму дій усіх підрозділів поліції та залученням спецпризначенців.

У зв’язку з цим на території̈ області можливе тимчасове перекриття чи обмеження руху, а також перевірка документів громадян, що засвідчують їхню особу.

Поліція Чернівецької області закликає жителів і гостей Буковини зберігати спокій, з розумінням ставитися до можливих обмежень і незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Усі дії відбуватимуться відповідно до чинного законодавства.

Інформація про перебіг навчань та пов’язані з ними обмеження буде опублікована на офіційних інформаційних ресурсах поліції Чернівецької області. 

Про це інформує відділ комунікації поліції Чернівецької області

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.