Ми у соцмережах:

НОВИНИ

В Україні через півроку автошколи готуватимуть водіїв за новими європейськими стандартами

Опубліковано: 11-10-2021 о 11:22

Уже за півроку автошколи готуватимуть водіїв за новими європейськими стандартами. Про це інформує пресслужба РСЦ у Чернівецькій області.

Відтепер кількість навчальних годин за усіма категоріями оптимізована. Для прикладу, за категорією В зменшено час теорії зі 100 до 63 годин, а практика так і лишається – 40 годин.

Також будуть оновлені та додані теми з теоретичної та практичної підготовки водіїв. Зокрема, з’являться питання щодо допомоги учасникам ДТП, живлення електротранспорту й визначення поняття «квадроцикл».

І одне з головних нововведень — майбутні водії спочатку проходитимуть весь курс теорії в автошколі, складатимуть іспит і лише після успішного результату зможуть узятись до практики

Зміни набудуть чинності через півроку з моменту офіційного оприлюднення постанови

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.