Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Вадим ЗАЯЦЬ: “У день гри спостерігали за цирком із демонстративним виведенням команди-господаря та арбітрів на поле”

Опубліковано: 22-11-2021 о 21:28

Офіційний коментар президента «Буковини» щодо незіграного матчу 19 туру Другої ліги із «Рубіконом»:

«Перш за все, хочу привітати ФК «Рубікон» із трьома «здобутими» очками. І нагадати, що «Буковина» тижнем раніше пішла на поступки столичному клубові, коли надала згоду перенести цей матч на понеділок. Коли ж про перенесення гри попросили ми, нас не підтримали. Ми не мали достатньо здорових футболістів, щоб повезти на матч з «Рубіконом». І йдеться не про спалах ковіду. Інші вірусні захворювання та травми ж ніхто не скасовував.

Упродовж минулого тижня із тренувального процесу через хвороби та травми випали Пономаренко, Пилипчук, Беслюбняк, Дмитрієв, Клочан, Мануіла, Лук’янченко, Орнат, брати Рябі. У день виїзду до Києва до цього списку додався Почернін. Ще й не могли розраховувати на дискваліфікованого Орловського.

За добу до матчу ми повідомили ПФЛ та «Рубікону», що не маємо змоги приїхати. Та в день гри спостерігали за цирком із демонстративним виведенням команди-господаря та арбітрів на поле.

Тепер долю матчу вирішуватиме КДК УАФ. Проте після скандальної гри із черкаським «Дніпром», коли арбітриня двічі показала жовту картку одному футболісту, не вилучивши його, а КДК закрив на це очі, іншого рішення, крім технічної поразки, для «Буковини» не очікую.

Хочу наголосити, що отримати усі необхідні документи від медиків ми фізично не могли. Адже у неділю держустанови не працюють. Однак за потреби надамо їх КДК”.

ДЖЕРЕЛО: пресслужба ФСК “Буковина”

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.