Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

“Вакцинація – це єдиний спосіб уникнути нових втрат”, – Денис Шмигаль у Новодністровську

Опубліковано: 17-08-2021 о 16:22

Центр масової вакцинації від COVID-19 у Новодністровську під час візиту на Буковину відвідав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Разом із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком та його заступницею Наталією Гусак він ознайомився із роботою медиків та умовами проведення імунізації.

ФОТО: пресслужба Чернівецької ОДА

Так, очільникові Уряду розповіли, що станом на 13 серпня у Новодністровську щеплення від коронавірусу вже зробили 2682 особи, із них у центрі вакцинації – 554 людей. Також у місті вже імунізували близько 30% освітян.

Прем’єр-міністр наголосив, що вакцинація – це єдиний спосіб уникнути нових втрат, яких може завдати COVID-19. Тож сьогодні спільне завдання органів державної влади – напрацювати колективний імунітет.

ФОТО: пресслужба Чернівецької ОДА

Як зазначив Сергій Осачук, на Буковині щоденно працюють 9 центрів масової вакцинації, 5 – у Чернівцях та 4 у регіонах. Крім того, діють 72 пункти щеплень, тож доступ до процедури є у всіх куточках області. На вибір буковинці мають чотири вакцини – CoronaVac, Moderna, Pfizer, AstraZeneca.

«Ми постійно нарощуємо темпи вакцинальної кампанії. Якщо у червні в області зробили близько 20 тисяч щеплень, то у липні вже майже 50 тисяч, а за половину серпня – 35 тисяч. Маємо намір не збавляти оберти і надалі», – сказав Сергій Осачук.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.