Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Василь ЗАЗУЛЯК: “Чи потрібно створити “студентську площу” на розі вулиць Університетської та Сковороди? “

Опубліковано: 22-11-2021 о 21:18

Чому це важливо і що потрібно, аби повноцінно зреалізувати цей громадський простір, – обговорив під час знайомства з новим директором проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Еріком Швайкгардом.

Нагадаю, що ще у 2017 році, у межах “Майстерні міста”, тимчасово облаштовували цю локацію як проект для безпеки пішоходів, оскільки тут дуже небезпечний подовжений пішохідний перехід.

Візуалізація проекту “студентської площі”

Під час зустрічі окреслили операційні та стратегічні пріоритети розвитку міста, адже друга фаза проекту передбачає впровадження заходів Концепції інтегрованого розвитку 2030, а це – неабиякий шанс для Чернівців перейняти найкращі світові тенденції.

Це не перша і, маю надію, не остання співпраця з німецьким товариством міжнародного співробітництва “GIZ”.

Візуалізація проекту “студентської площі”

Для прикладу, наразі спільний демонстраційний проект на розі вулиць Б. Хмельницького та Університетської вже на завершальному етапі. Саме цей проект від “GIZ”, завдяки співфінансуванню від міської ради, вже невдовзі презентуємо у рідному місті.

Візуалізація проекту “студентської площі”

Повертаючись до “студентської площі”, хочу зауважити, що за проектом тут заплановано облаштування острівців безпеки, лавиць, сучасного освітлення, а також озеленення. Наразі реалізація цього громадського простору на стадії переговорів.

Як вважаєте ви: що для міста важливіше автомобілі чи пішоходи?

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.