Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Василь ЗАЗУЛЯК: “Новий громадський простір у Чернівцях. Що потрібно знати чернівчанам?”

Опубліковано: 18-08-2021 о 13:37

У Чернівцях презентували демопроєкт нового громадського простору. Облаштують його на розі вулиць Університетська та Богдана Хмельницького. Проєкт місто реалізовує спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва “GIZ” – організацією, яка давно працює і допомагає різним містам України, зокрема, і Чернівцям.

“Бюджет проекту – 200 тис. євро. Зокрема, 50 тисяч – це грантова складова від GIZ, 150 тисяч – це внесок виконавчого комітету міської ради (загалом це – 6 271,788 тис. грн.). Були проведені закупівлі, переможцем яких стала компанія «Грейд-2002». Вони виграли з сумою 5 млн. 100 тис. грн. За рахунок економії коштів і додаткових асигнувань з бюджету ми сподіваємося провести тут також заміну водопровідних мереж, бо наразі із ними є певні проблеми”, – розповів Василь Зазуляк.

Також повідомив, що під час проведення ремонтних робіт ймовірно обмежать рух транспорту. Наразі працюють над узгодженням схеми проїзду.

“Сам ж проєкт передбачає рух транспортного засобу. Фактично нічого не міняється, єдине, що зміниться – це зникне незаконна парковка автомобілів, яка тут була до цього”, – пояснив Зазуляк.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.