Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Василь ЗАЗУЛЯК: “Вранішні події – це спроба натиснути на владу, маніпулюючи долями двірників та простих роботя”

Опубліковано: 23-09-2021 о 22:23

Своїми враженнями від сьогоднішніх подій у стінах міської ради поділився заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк:

Цікавим виявився сесійний ранок сьогодні.

Я не коментую політичні протистояння, які останнім часом загострились в стінах міської ради, бо сконцентрувався на реальних справах. Але в цій ситуації мушу відреагувати, адже вважаю все сьогоднішнє дійство не політичним конфліктом, а цинічним використанням простих людей в своїх корисливих цілях.

Сподіваюсь, що із розпусканням рук, брудними маніпуляціями та дикими істериками на сьогоднішній сесії розберуться працівники поліції та лікарі психіатричних закладів.

Передісторія така: департамент в липні провів відкритий конкурс на прибирання міста за новими договірними умовами, на якому певні компанії виграли певні лоти. В тому числі, один лот виграла фірма «Порядок в домі 11». Лот на суму 5 000 0000 гривень, які вони вирішили взяти, але не виконувати належні роботи. Треба розуміти, що якби наша команда здійснювала політичний тиск, то навряд чи ця компанія виграла б лот. Але ми прагнули і прагнемо однакових правил для всіх – незалежно від політичних вподобань. Умови договорів, які заключили приватні управлінські компанії, були достатньо жорсткими, але ні ми, ні чернівчани не могли погодитися з попереднім недбалим ставленням до роботи. Управлінським компаніям було важко налаштуватися на відповідну роботу, бо звикли «заносити» в департамент і нічого не робити. Але, судячи з усього, “Порядок в домі 11” і не збиралися змінюватися взагалі, системно ігнорували багаторазові скарги та зауваження департаменту.

Логічно, що за невиконання умов договору цю приватну компанію було повідомлено про розірвання угоди.

Вранішні події – це спроба натиснути на владу, маніпулюючи долями двірників та простих роботяг. Особисто обіцяю, що жоден трудівник, який хоче працювати, не залишиться без роботи і достойної зарплатні. Працевлаштуємо всіх, роботи по наведенню ладу в місті дуже багато.

А тепер питання до чернівчан: Ви готові платити податки для того, щоб мільйони гривень “освоювалися”, а не використовувалися на прибирання все ще брудного міста і від цього багатіли два депутати міської ради, які де-факто є власниками цієї приватної компанії?

(пост з ФБ)

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.