Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Віктор ВАЦКО: «Я вважаю: те, що зараз відбувається з нашою збірною – повне фіаско УАФ!”

Опубліковано: 16-08-2021 о 15:52

Як повідомляє SPORT.UA, журналіст Віктор Вацко різко розкритикував Українську асоціацію футболу (УАФ) за те, що досі не призначений головний тренер збірної України:

«Я вважаю: те, що зараз відбувається з нашою збірною – повне фіаско УАФ! Повне фіаско. За два тижні до матчів відбору ЧС-2022 ми без головного тренера!

Я не розумію, чим у нас займається комітет збірних? Я не розумію, які юридичні колізії можуть бути? Якщо я знаю, що у головного тренера закінчується контракт 31 липня, то вже на 20 або 25 липня має бути заміна, без юридичних колізій. Нехай очолить Петраков або Ребров. Але хто несе відповідальність за викликаних у збірну футболістів? Це ж не вибір головного тренера. Це не його бачення ситуації.

Я взагалі такої ситуації не пам’ятаю за всю новітню історію збірної України. У нас зараз 1 та 4 вересня буде сезон знижок. Шевченко набрав за 3 матчі лише 3 очки, замість 7 балів – вже знижка. Тренера призначили за 2 тижні до матчів, не встиг підготувати команду – ще знижка. Гравців вибирав Блохін або Михайличенко – знижка. Це просто сезон знижок для нового тренера.

Поставте мене тоді тренером. Я вже відмазки знаю. Знаю, що сказати, якщо програємо Казахстану, а там буде дуже складна гра. Або якщо програємо Франції. Але це хоч діючі чемпіони світу. А тут я вже знаю відмазки».

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.