Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Володимир ЗАГУРСЬКИЙ: “Сертифікат AIBA для Чернівецького осередку ФБУ – це визнання найвищого рівня”

Опубліковано: 11-10-2021 о 17:32

Закінчився великий змагальний сезон-2021 в українському боксі. У вересні відбулися чемпіонати України серед чоловіків і жінок, і цикл відбору у збірні України вже теж завершено. Це – важка і відповідальна робота, яка лежить на Федерації боксу України.

Голова Чернівецького обласного осередку ФБУ, або, говорячи інакше, президент Чернівецької обласної федерації боксу Володимир Загурський – не просто очільник боксу на Буковині, а ще й член Виконавчого комітету ФБУ.

Тому зараз, підбиваючи підсумки виступів буковинців на національних українських рингах у 2021 році, нам вдалося поспілкуватися з паном Володимиром про те, як він оцінює змагальний рік, що завершується, і які плани на рік прийдешній.

Ми дуже вдало провели цей рік. Окрім усього іншого, саме у нас, у Чернівцях, відбувся перший Чемпіонат України з боксу (серед спортсменів до 22 років. – Прим. ред.) після минулорічної пандемії. Він завершився для нас тріумфально, оскільки ми завоювали на ньому одразу дві золоті медалі. Чемпіонами України на ньому стали Вадим Клим і Юрій Томюк із Вижниці, – каже Володимир Загурський.Також можна пригадати, що наш земляк Степан Грекул зупинився лише на крок від ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо. І, хоча поїздка на Олімпіаду була нашою метою, ми добре розуміємо, що це – бокс, тому будемо працювати далі”.

Президент Чернівецького обласного осередку ФБУ також згадав про визначні здобутки буковинських суддів у боксі. Зокрема, чернівчанин Павло Василинчук, суддя міжнародної категорії AIBA, став найкращим суддею з боксу на Олімпійських іграх-2020, і це – величезне досягнення представників боксерської Феміди не тільки Чернівецької області, а й України в цілому.

Найприємнішим цього року було те, що нашу обласну федерацію відзначили на міжнародному рівні. Міжнародна асоціація боксу (AIBA) нагородила нас сертифікатом, що вручається найкращій інноваційній федерації. Це – визнання найвищого рівня, і те, що нас і нашу роботу помітили у світі, багато чого варте“, – наголосив пан Володимир.

Очільник Федерації боксу Чернівецької області відзначив також вдалий виступ буковинських боксерів на Чемпіонаті України серед чоловіків в Одесі, звідки вони привезли одну медаль. Щоправда, лише бронзову, але врахуємо й те, що кілька провідних спортсменів не змогли поїхати на змагання з різних причин. А для володаря третього місця Вадима Клима це були лише перші в житті офіційні поєдинки на дорослому елітному ринзі.

Сподіваємося, що 2022 рік принесе буковинському боксу ще більше досягнень, і ми пишатимемося перемогами наших боксерів на рингах усього світу.

АЛЬБЕРТ «ДЖУНІОР»

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.