Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Вибори на Буковині: обирають голову Кельменецької селищної територіальної громади

Опубліковано: 31-10-2021 о 08:58

31 жовтня на Буковині відбуваються позачергові вибори голови Кельменецької селищної територіальної громади.

Сьогодні своє волевиявлення здійснюють жителі Кельменецької селищної територіальної громади Дністровського району. Загальна кількість виборців становить понад 25 тисяч громадян. Для забезпечення належного проведення виборів створено 1 територіальну та 27 дільничних виборчих комісій.

Станом на 08:00 всі виборчі дільниці відкрилися вчасно та без порушень. Публічну безпеку та порядок забезпечують співробітники поліції, які стежать, щоб вибори відбулися прозоро та законно.

Про це “Першому Буковинському” повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Співробітники поліції несуть службу в посиленому режимі. Головне завдання поліцейських – забезпечення публічного порядку на дільницях, збереження виборчої документації та недопущення фальсифікацій під час виборів.

Наразі надзвичайних подій та правопорушень, пов’язаних із процесом волевиявленням, не зафіксовано. 

Правоохоронці закликають громадян неухильно дотримуватися виборчого законодавства. Пам’ятайте: за порушення норм Виборчого кодексу України передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Якщо ви стали свідком порушення виборчого процесу – телефонуйте на спецлінію «102».

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.