Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Вибух газової пічки у Чернівцях та зайняття котла у Шилівцях: газовики розповіли, як уберегтися від подібних ситуацій

Опубліковано: 13-10-2021 о 12:14

За останню добу в Чернівецькій області сталося дві аварійні ситуації, пов’язані з відсутністю ТО газових мереж та обладнання.

ФОТО: пресслужба АТ “Чернівцігаз”

В одній із квартир в м. Чернівці вибухнула газова пічка, внаслідок чого власник квартири отримав опіки однієї руки. За результатами обстеження ще двох газових пічок та проточного газового водонагрівача (колонки), виявлено витоки газу та ряд порушень. Квартиру відключено від газопостачання.

ФОТО: пресслужба АТ “Чернівцігаз”

Ще один випадок стався в с. Шилівці Дністровського району. В приватному будинку зайнявся газовий котел, який, без належного обслуговування, експлуатувався власниками житла вже тривалий період.

Обидва випадки пов’язані з відсутністю обслуговування внутрішніх газових мереж та газового обладнання, що згідно з чинним законодавством, є прямою відповідальністю власників квартир та приватних будинків.

У Правилах безпеки систем газопостачання (пункті 5.4) передбачено, що споживачі газу зобов’язані забезпечити періодичне обслуговування внутрішніх газопроводів та власних газових приладів на договірній основі.

Кожна родина може самостійно подбати про свою безпеку, уклавши договір з «Чернівцігазом» або ж іншою компанією, яка має дозвіл на проведення відповідних робіт.

Як вберегти себе та своїх рідних від витоків газу та небезпечних ситуацій впродовж цілого року?

Замовте технічне обслуговування газових мереж.

Подбати про власну безпеку можна всього за 300 грн на рік.

Замовити технічне обслуговування можна у Клієнтських просторах 104.ua або за телефонами контакт центру 067-444-8-104 або 0372-93-19-04.

Підписавши угоду з АТ «Чернівцігаз», Ви гарантовано отримаєте:

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;
  • огляд наявності та перевірка герметичності футлярів в місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;
  • перевірка працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

ДЖЕРЕЛО: пресслужба АТ “Чернівцігаз”

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.