Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Вижницький національний природний парк планують розширити майже на дві тисячі гектарів

Опубліковано: 29-09-2021 о 10:42

На Буковині планують розширити територію Вижницького національного природного парку. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Його мають намір збільшити на 1809 гектарів, зокрема, і включити до складу такі знані пам’ятки як Протяте каміння, печера Довбуша та Буковинські водоспади. Наразі ці землі належать Карпатському держспецлісгоспу.

Парк подав відповідне клопотання до Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Відтак, під час наради, яку провів заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Артур Мунтян, обговорювали території, котрі хочуть приєднати до національного парку. Ішлося також про те, як прискорити процес розширення. У заході взяли участь представники дирекції НПП «Вижницький», фахівці управлінь агропромислового розвитку і екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

«У питанні розширення національних парків маємо сьогодні цілковиту підтримку Міндовкілля. Включення до складу «Вижницького» популярних рекреаційних об’єктів дасть поштовх до пропаганди екологічного туризму та збереження привабливості Буковинських Карпат», – зазначив Артур Мунтян.

Під час наради ухвалили також активізувати роботу із підготовки матеріалів проєкту зміни меж парку.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.