Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

Як не стати жертвою кишенькових злодіїв на ринку?

Опубліковано: 11-10-2021 о 17:19

Поради від Служби безпеки КП МТК “Калинівський ринок”.

Переконайтеся, що усі цінні речі (гаманець, документи, тощо) – у сумці, яку потрібно нести ПОПЕРЕДУ СЕБЕ. В жодному разі не зберігайте їх у рюкзаку за спиною чи у кишенях.

Справа у тому, що є шахраї, які працюють у парах по кілька осіб і, створюючи штовханину, вони можуть непомітно для жертви заволодіти її речами.

ГРОШІ. Не зберігайте усю готівку в одному місці та не витягайте її на очах у всіх відвідувачів ринку. Коли розраховуєтесь із продавцями – теж не варто діставати з гаманця надто великі суми, адже за вами можуть стежити аферисти, які мріють вкрасти ваші гроші. Може навіть статись так, що шахраї, які побачать у вас чималенькі кошти, передадуть цю інформацію спільникам, та за вами буде здійснюватись стеження впродовж усього вашого перебування на території ринку.❕

Найнебезпечнішими з точки зору кількості кишенькових злодіїв місця на ринку – РЯДИ З ПОБУТОВОЮ ТЕХНІКОЮ, ДОРОГОВАРТІСНИМИ ТОВАРАМИ ТА КАВ’ЯРНІ.

Та варто залишатися уважними і обачними впродовж усього вашого перебування на ринку – аферисти лише й чекають, коли ви втратите пильність.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЦЮ ШАХРАЙСЬКУ СХЕМУ:

Існують крадії, які залучають до неправомірних дій дітей: дитина йде попереду жертви і робить так, аби людина позаду впала. Коли жертва вже на землі – дорослі спільники починають робити вигляд, що допомагають людині підвестись, а натомість – витягають із кишень потерпілих гаманці та цінні речі.

Будьте обачними! Якщо ви стали свідком підозрілих дій стосовно вас і є імовірність що у вас із сумки витягли гроші – ви повинні одразу пересвідчитись у цьому і почати кричати, аби привернути увагу до злодія. Необхідно одразу викликати поліцію або співробітників служби безпеки КП МТК “Калинівський ринок”.

Пам’ятайте, що аферисти найчастіше працюють зі спільниками, а не поодинці, тож зловмисниками можуть виявитись сімейні пари, дорослі з дітьми, тощо. І найчастіше ці особи є так званими “гастролерами”, які живучи у іншій області приїхали на ринок з метою наживи.

ЯКЩО ВИ ПІЗНО ВИЯВИЛИ КРАДІЖКУ СВОЇХ РЕЧЕЙ

Якомога швидше потрібно повідомити про це у чергову частину на “Калинівському ринку”, щоб правоохоронці могли невідкладно відреагувати і зв’язатися із поліцією. Не баріться і одразу йдіть у чергову частину до адміністрації ринку для того, аби написати заяву та щоб пошукова група вирушила на місце злочину та були переглянуті камери відеоспостереження.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.