Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Зміни у порядку призначення житлових субсидій: хто ще зможе їх отримувати?

Опубліковано: 22-11-2021 о 11:03

Відповідно до змін внесених Кабінетом Міністрів України право на отримання житлової субсидії матимуть люди, у яких у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл. Вартість транспорту не має перевищувати чотири мінімальні зарплати, йому має бути не менше п’яти років. Також субсидію можуть отримувати ті, у кого відсутні доходи через відпустку по догляду за дитиною. У випадку купівлі житла коштом державного чи місцевого бюджету, заявник також не втрачає права на субсидію.

Крім того, при визначенні права на отримання житлової субсидії не враховуватиметься житло, яке розташоване у селищах міського типу, а також на яке оформлено заповіт.

Такі зміни в програмі субсидій торкнулися громадян, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишені без тепло- або газопостачання та використовують для обігріву побутові електроприлади. Розмір субсидії в опалювальний сезон визначають з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, що передбачені для електроопалення.

ДЖЕРЕЛО: пресслужба Чернівецької міської ради

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.